فراخوان طراحی معماری مجموعه خدمات رفاهی در پایانه های شهری حمل و نقل عمومی :: پایگاه خبری "جشنواره خبر"
×

پایگاه خبری "جشنواره خبر"

اخبار فراخوان ها و جشنواره های داخلی و خارجی

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات

فراخوان طراحی معماری مجموعه خدمات رفاهی در پایانه های شهری حمل و نقل عمومی

در چهارشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۲، ۰۷:۰۰ ق.ظ

فراخوان طراحی معماری مجموعه خدمات رفاهی در پایانه های شهری حمل و نقل عمومی

سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران، در نظر دارد به منظور بهره مندی از طرح های اصیل و ایده های نوآورانه ایرانی-اسلامی، فراخوان طراحی معماری مجموعه خدمات رفاهی در پایانه های شهری حمل و نقل عمومی شهرداری تهران را برگزار نماید.

سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران، در نظر دارد به منظور بهره مندی از طرح های اصیل و ایده های نوآورانه ایرانی اسلامی، فراخوان طراحی معماری مجموعه خدمات رفاهی در پایانه های شهری حمل و نقل عمومی شهرداری تهران را برگزار نماید.

 

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران، بهره مندی از الگوهای ایرانی-اسلامی و ارائه ایده خلاقانه و نوآورانه مهم ترین ملاک ارزیابی این طرح هاست.

بر اساس این گزارش؛ مساحت مجموعه در حدود ۱۰۰ متر مربع و حداکثر ارتفاع رأس بام طرح پیشنهادی ۴.۵ متر است و مجموعه دارای نمازخانه مجزای آقایان و بانوان با گنجایش ۱۰ حداقل نفر می باشد.

این مجموعه دارای بوفه و اتاق نگهبانی و نیز سرویس بهداشتی مجزای آقایان و بانوان با حداقل دو چشمه است که مدنظر است در آن، سکوی مادر و کودک و همچنین تیشورخانه نیز طراحی و ساخته شود.

علاقه مندان جهت شرکت در فراخوان می بایست ضمن ارائه رزومه (شخصیت حقیقی یا حقوقی صاحب طرح)، طرح های خود را حداکثر در پنج برگ در ابعاد A۲  به همراه شرح  ایده های طراحی در قالب لوح فشرده حداکثر تا تاریخ پانزدهم مردادماه به نشانی شریعتی، نرسیده به طالقانی، کوچه نقدی، پارکینگ طالقانی، طبقه ششم معاونت فنی و مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران و یا صندوق پست الکترونیک TTOENGDEP@IRAN.IR ارسال کنند.

همچنین، پس از ارزیابی طرح ها توسط هیات داوران، به نفرات اول تا سوم آثار برگزیده، به ترتیب یک سکه تمام بهار آزادی، نیم سکه بهار آزادی و ربع سکه بهار آزادی اهدا خواهد شد.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

طبقه بندی موضوعی