فراخوان کتاب سال خلیج فارس منتشر شد :: پایگاه خبری "جشنواره خبر"
×

پایگاه خبری "جشنواره خبر"

اخبار فراخوان ها و جشنواره های داخلی و خارجی

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات

فراخوان کتاب سال خلیج فارس منتشر شد

در يكشنبه, ۱ خرداد ۱۴۰۱، ۰۳:۱۶ ب.ظ

فراخوان کتاب سال خلیج فارس منتشر شد

به گزارش "جشنواره خبر" به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، اسمعیل جهانگیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان صبح امروز اظهار کرد: انتخاب کتاب سال خلیج فارس از مجموعه برنامه های موضوعی جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری خلیج فارس می باشد که با همکاری انجمن نویسندگان و مولفان استان و خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می شود.

وی افزود: سه دوره از این برنامه برگزار شد و آثار مکتوب شده در مورد خلیج فارس هر ساله جمع آوری و پس از داوری بهترین اثر انتخاب و مورد تجلیل قرار گرفته شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اضافه کرد : در این دوره از انتخاب کتاب سال خلیج فارس در دو بخش آثار منتشر شده در حوزه خلیج فارس و آثار منشر شده درباره هرمزگان می باشد که بخش اول شامل تمامی آثار منتشر شده در کل کشور با موضوع خلیج فارس از سال 1397 تا 1400 را شامل می شود.

جهانگیری بیان کرد : در بخش استانی نیز آثار نویسندگان و مولفان که اثر آنها در مورد هرمزگان یا مقیم استان باشند از سال 1396 تا 1400 را شامل می شود.

آثاری می توانند در انتخاب کتاب سال خلیج فارس پذیرفته می شود که قبل از در هیچ جشنواره ای شرکت داده نشده باشد.

بر اساس این گزارش علاقه مندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه واقع در بندرعباس خیابان شهید آیت الله غفاری، فرهنگسرای طوبی انجمن نویسندگان و مولفان استان هرمزگان کد پستی 7914914568 و شماره تماس 09172822786 و تلفکس 07633354799 ارسال کنند.ش

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

طبقه بندی موضوعی