انتشار فراخوان نخستین جشنواره استانی جُستارنویسی در کانون اردبیل :: پایگاه خبری "جشنواره خبر"
×

پایگاه خبری "جشنواره خبر"

اخبار فراخوان ها و جشنواره های داخلی و خارجی

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات

انتشار فراخوان نخستین جشنواره استانی جُستارنویسی در کانون اردبیل

در سه شنبه, ۲۷ تیر ۱۴۰۲، ۰۹:۵۷ ق.ظ

انتشار فراخوان نخستین جشنواره استانی جُستارنویسی در کانون اردبیل

واحد آموزش و پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اردبیل فراخوان نخستین جشنواره‌ی استانی جُستارنویسی را بر اساس پیش‌بینی کتاب کار سال ۱۴۰۲ منتشر کرد.

داریوش علومی، معاون فرهنگی کانون استان اردبیل۲۴ تیر در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: هدف اصلی از برنامه‌ریزی و اجرای این جشنواره در بین مربیان مراکز کانون استان اردبیل این است که توانایی آن‌ها برای ژرف‌اندیشی، تبادل اندیشه، یادگیری و افزایش آگاهی، تقویت نگاه جستجوگری، مطالعه و مهارت نوشتن افزایش یابد.

علومی تصریح کرد: ثبت تجربه‌های زیستی حوزه کاری مربیان در مراکز و تلاش برای روایت بی‌واسطه‌ و دست‌ اول آن‌ها، از جمله اهداف اصلی این جشنواره بوده و شرکت‌کنندگان می‌توانند آثاری خود را با محورهای موضوعی فرهنگی، هنری و ادبی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی با بیان اینکه موضوع جستار می‌بایست در راستای افعالیت‌های مراکز انتخاب شود، افزود: پرورش تفکر انتقادی و تمرین اندیشیدن، کمک به ارتقای فعالیت‌های فرهنگی هنری و ادبی در مراکز، تقویت مهارت نوشتاری مربیان و توانایی بحث کردن در مورد یک موضوع، تقویت نگاه جستجوگری و فعالیت‌های مهارت محور برای نوشتن کاربردی ازجمله اهداف فرعی این جشنواره است.

گفتنی است؛ مهلت ثبت ‌نام و ارسال آثار تا ۳۰ آبان بوده و پس از داوری و اعلام نتایج، از برگزیدگان در هفته پژوهش تقدیر می‌شود و تلفن ۰۴۵۳۳۲۳۵۰۳۴ به عنوان دبیرخانه‌ی نخستین جشنواره استانی جُستارنویسی آماده پاسخ‌گویی به سؤالات علاقه‌مندان است.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

طبقه بندی موضوعی