فراخوان هشتمین دوره جایزه فیروزه ۳۰ اریبهشت ماه به پایان می‌رسد. :: پایگاه خبری "جشنواره خبر"
×

پایگاه خبری "جشنواره خبر"

اخبار فراخوان ها و جشنواره های داخلی و خارجی

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات

فراخوان هشتمین دوره جایزه فیروزه ۳۰ اریبهشت ماه به پایان می‌رسد.

در يكشنبه, ۱۴ خرداد ۱۴۰۲، ۰۷:۰۰ ق.ظ

فراخوان هشتمین دوره جایزه فیروزه ۳۰ اریبهشت ماه به پایان می‌رسد.

فراخوان هشتمین دوره جایزه فیروزه (حمایت از کالا‌ها و محصولات فرهنگی با الگوی ایرانی و اسلامی) ۳۰ اریبهشت ماه به پایان می‌رسد.

به گزارش شهرآرانیوز، جایزه فیروزه، جایزه‌ای است که برای حمایت از کالا‌ها و محصولات فرهنگی با الگوی ایرانی و اسلامی در نظر گرفته شده است. این جایزه در موضوعات ایده‌های استارتاپی، کسب و کار‌های نوپا و کسب و کار‌های تجاری شده فرهنگی طراحی و برنامه ریزی شده است.

هشتمین دوره جشنواره فیروزه در دو مرحله تعیین برگزیدگان استانی و در ادامه، تعیین و تقدیر برگزیدگان ملی برگزار خواهد شد.

این جشنواره در قالب‌های اسباب بازی، عروسک، نوشت افزار و هدایای فرهنگی برگزار می‌شود و برندگان آن از جوایزی از جمله جوایز نقدی و برخورداری از خدمات صندوق بیمه هنرمندان بهره‌مند خواهند شد.

آثار ارسالی به این جشنواره، کالا‌هایی خواهند بود که که دارای عنوان نماد فرهنگی هستند، کارکرد آموزشی و سرگرمی و ورزشی دارند، با مقتضیات فرهنگی تولید شده اند و به صورت مستقیم و غیرمستقیم در بینش جامعه موثر خواهد بود.

گفتنی است برگزاری جشنواره حمایت از کالا‌ها و محصولات فرهنگی استان ها، به صورت مجازی از طریق زیرساخت الکترونیکی jayezehfiroozeh.farhang.gov.ir  انجام می شود و بارگذاری اطلاعات اثر یا آثار متقاضیان شرکت در جشنواره استانی، از این طریق صورت می‌گیرد.

اطلاعات بیشتر در این زمینه در شبکه تعاملی هم افزایی و توانمندسازی کسب و کارهای فرهنگی دیجیتالی ایران (پلت زار) به نشانی الکترونیکی platzaar.ir قابل دسترسی علاقمندان است.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

طبقه بندی موضوعی