اعلام فراخوان دومین جشنواره تخصصی ورزشی‌نویسان استان اصفهان :: پایگاه خبری "جشنواره خبر"
×

پایگاه خبری "جشنواره خبر"

اخبار فراخوان ها و جشنواره های داخلی و خارجی

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات

اعلام فراخوان دومین جشنواره تخصصی ورزشی‌نویسان استان اصفهان

در جمعه, ۱۲ خرداد ۱۴۰۲، ۰۷:۰۰ ق.ظ

اعلام فراخوان دومین جشنواره تخصصی ورزشی‌نویسان استان اصفهان

فراخوان دومین جشنواره تخصصی ورزشی‌نویسان استان اصفهان منتشر شد.
امین کریمیان  رئیس هیئت‌مدیره انجمن ورزشی‌نویسان استان اصفهان گفت: علاقه مندان برای ارسال آثار از یکم تا پانزدهم خردادماه ۱۴۰۲ فرصت دارند و شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را به نشانی aipsesesf@gmail.com ارسال کنند.

امین کریمیان افزود:  تمامی روزنامه‌نگاران، خبرنگاران، نویسندگان و عکاسان فعال در مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و اطلاع‌رسانی می‌توانند آثار برتر خود را جهت شرکت در این رقابت رسانه‌ای به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

او درباره اهداف برگزاری این جشنواره گفت: افزایش انگیزه، خلاقیت و ایجاد رقابت در جامعه ورزشی‌نویسان، ارتقای کیفی محتوا و پیشرفت رسانه‌ای این قشر و هم‌افزایی ظرفیت‌های موجود در رسانه‌ها و همچنین تاکید بر روحیه مطالبه‌گری و پرسش‌گری توسط ورزشی‌نویسان اولویت‌هایی است که برای برگزاری این جشنواره در نظر گرفته شده است.

رئیس هیئت‌مدیره انجمن AIPS استان اصفهان تصریح کرد: شرکت‌کنندگان این جشنواره در بخش‌های تیتر، خبر، گزارش، مصاحبه، تحلیل، یادداشت، عکس، طراحی، گرافیک، کاریکاتور و چندرسانه می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند. ضمن اینکه تمام خبرنگاران و روزنامه‌نگاران شاغل و آزاد استان اصفهان که در مطبوعات کشوری، استانی و همچنین نمایندگی نشریات سراسری یا نمایندگی خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و سایت‌های مورد تایید فعالیت می‌کنند، می‌توانند در جشنواره شرکت کنند.

کریمیان افزود: آثاری در جشنواره شرکت داده می‌شود که در فاصله زمانی یکم خردادماه ۱۴۰۰ تا یکم خردادماه ۱۴۰۲ در یکی از نشریات سراسری، نشریات استانی، خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و سایت‌های مورد تایید استان منتشر شده باشد. متقاضیان می‌توانند با پنج اثر در سه‌بخش حضور یابند؛ این در حالی است که آثار بدون نام باید تائیدیه رسانه را داشته باشد.

او گفت: آثار به دبیرخانه جشنواره به‌همراه مشخصات فرد شرکت‌کننده ارسال شود. در صورتی‌که هر بخش کمتر از ۱۰ شرکت‌کننده داشته باشد، آثار آن بخش داوری نخواهد شد.


انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان اصفهان، همزمان با یازدهم تیرماه روز جهانی ورزشی‌نویسان دومین جشنواره تخصصی این حوزه را برگزار می‌کند
 

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

طبقه بندی موضوعی