فراخوان پانزدهمین جشنواره علامه حلی آغاز شد. :: پایگاه خبری "جشنواره خبر"
×

پایگاه خبری "جشنواره خبر"

اخبار فراخوان ها و جشنواره های داخلی و خارجی

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات

فراخوان پانزدهمین جشنواره علامه حلی آغاز شد.

در شنبه, ۶ خرداد ۱۴۰۲، ۰۷:۰۰ ق.ظ

فراخوان پانزدهمین جشنواره علامه حلی آغاز شد.

پانزدهمین جشنواره علامه حلی ویژه طلاب جوان (زیر ۳۵ سال) حوزه‌های علمیه سراسر کشور فراخوان شد.
طلاب جوان (زیر ۳۵ سال) حوزه‌های علمیه برادران و خواهران سراسر کشور [متولدین ۱۳۶۷/۰۱/۰۱ و مابعد آن]تا پایان روز یک‌شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ فرصت دارند فرایند ثبت‌نام در جشنواره علامه حلی را تکمیل نمایند.

همچنین، اساتید حوزه‌های علمیه منوط به داشتن شرط سنی زیر ۵۰ سال [متولدین ۱۳۵۲/۰۱/۰۱ و مابعد آن]و داشتن کد استادی در حوزه‌های علمیه برادران در سال جاری یا مجوز تدریس در حوزه‌های علمیه خواهران و جامعةالزهراء (س) در سال جاری، می‌توانند در بخش اساتید این جشنواره شرکت نمایند.

آثار ارسالی می‌بایست در یکی گروه‌های علمی ده‌گانه جشنواره شامل: «تفسیر و علوم قرآنی»، «علوم حدیث و درایه»، «کلام»، «اخلاق و تربیت»، «فقه و حقوق اسلامی»، «فلسفه و منطق»، «اصول فقه»، «تاریخ اسلام»، «ادبیات» و «علوم انسانیِ مرتبط با حوزه دین» و در قالب: «مقاله»، «کتاب»، «تحقیق پایانی سطح دو» و «پایان‌نامه سطح سه حوزه (یا کارشناسی ارشد دانشگاهی طلاب)» باشد.

«نقش حوزه‌های علمیه در راهبرد‌های فرهنگ عمومی و دین‌داری جامعه» به عنوان موضوع بخش ویژه جشنواره پانزدهم است و افرادی که در این موضوع آثار خود را به جشنواره ارسال نمایند از ۵ امتیاز ویژه در ارزیابی آثار و در صورت برگزیده شدن، معادل ۱.۵ برابر جوایز منتخبین بخش عادی جشنواره بهره‌مند خواهند شد.

لینک ثبت‌نام کلیه طلاب خواهر و برادر سراسر کشور :

(http://ssmp.ismc.ir)

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

طبقه بندی موضوعی