فراخوان مرحله استانی دوازدهمین دوره جایزه ادبی یوسف :: پایگاه خبری "جشنواره خبر"
×

پایگاه خبری "جشنواره خبر"

اخبار فراخوان ها و جشنواره های داخلی و خارجی

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات

فراخوان مرحله استانی دوازدهمین دوره جایزه ادبی یوسف

در شنبه, ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲، ۰۵:۱۵ ب.ظ

فراخوان مرحله استانی دوازدهمین دوره جایزه ادبی یوسف

فراخوان مرحله استانی دوازدهمین دوره جایزه ادبی یوسف با همکاری اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قزوین و جایزه ادبی یوسف برگزار می‌شود.

فراخوان مرحله استانی دوازدهمین دوره جایزه ادبی یوسف، فراخوان مرحله استانی دوازدهمین دوره جایزه ادبی یوسف با همکاری اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان قزوین و جایزه ادبی یوسف برگزار می‌شود.

این مسابقه در دو بخش بزرگسال و نوجوان در قالب «داستان کوتاه دفاع مقدس» و بخش ویژه با محوریت «وحدت ملی_ایران قوی» برگزار می شود.

در بخش بزرگسالان موضوع اصلی داستان ارسالی حوزه دفاع مقدس و رزمندگان اسلام و جبهه مقاومت می باشد و حجم اثر ارسالی نباید از چهار هزار کلمه تجاوز کند.

در بخش نوجوانان موضوع اصلی داستان ارسالی حوزه دفاع مقدس و رزمندگان اسلام و جبهه مقاومت می باشد و حجم اثر ارسالی نباید از چهار هزار کلمه تجاوز کند و طبق معیار های داستان نوجوانان و برای این گروه سنی نوشته شده باشد.

در و بخش ویژه با محوریت «وحدت ملی_ایران قوی» موضوع و مضمون داستان در این بخش با توجه به شعار (وحدت ملی-ایران قوی) باشد حجم اثر ارسالی نباید از چهار هزار کلمه تجاوز کند.

مهلت ارسال آثار: ۱۴۰۲/۰۳/۳۰  می باشد.

شماره دبیرخانه استان قزوین: (۰۹۱۹۳۸۳۹۱۷۳)

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

طبقه بندی موضوعی