فراخوان بیست‌وهشتمین دوره جشنواره کتاب سال دانشگاهی

فراخوان بیست‌وهشتمین دوره جشنواره کتاب سال دانشگاهی

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه تهران، بیست‌وهشتمین دوره جشنواره کتاب سال دانشگاهی توسط مؤسسه انتشارات دانشگاه تهران در سال ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

تمامی دانشگاه‌ها، مؤسسات پژوهشی و ناشران دانشگاهی می‌توانند در رویداد ملی بیست‌وهشتمین دوره جشنواره کتاب سال دانشگاهی شرکت کنند.

شرایط ارسال کتاب به بیست‌وهشتمین دوره جشنواره کتاب سال دانشگاهی به این ترتیب است که چاپ نخست کتاب در سال ۱۴۰۱ باشد و حداقل یکی از مؤلفان /مترجمان کتاب عضو هیأت علمی یکی از دانشگاه‌های کشور باشند.

شرکت‌کنندگان لازم است دو نسخه از کتاب را به همراه فهرست سوابق علمی و پژوهشی پدیدآورندگان ارسال نموده و متن اصلی کتاب‌های ترجمه‌ای در قالب CD ارسال شود.

دربیست‌وهشتمین دوره جشنواره کتاب سال دانشگاهی، کتاب‌هایی که اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها به زبان‌های خارجی تألیف کرده‌اند و کتاب‌هایی که به زبان فارسی توسط ناشران خارجی چاپ و منتشر شده‌اند، در بخش بین‌الملل بررسی خواهند شد.

همچنین در بخش ویژه جشنواره، کتاب‌هایی که در حوزه تولید، حمایت از تولید، اقتصاد و تولید دانش‌بنیان تألیف شده باشند بررسی و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

بر اساس تقویم جشنواره، آخرین فرصت ارسال کتاب پایان تیر ماه ۱۴۰۲ تعیین شده و مراسم پایانی و قدردانی از مؤلفان و مترجمان برتر در آذر ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهدشد.

۰ ۰ ۰ دیدگاه

دیدگاه‌ها

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

اخبار فراخوان ها ، جشنواره ها و نمایشگاه های هنری و ادبی

دسته‌بندی
آخرین مطلب
پربیننده ترین مطالب
بایگانی