فراخوان بسیج رسانه استان تهران برای شرکت در هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر :: پایگاه خبری "جشنواره خبر"
×

پایگاه خبری "جشنواره خبر"

اخبار فراخوان ها و جشنواره های داخلی و خارجی

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات

فراخوان بسیج رسانه استان تهران برای شرکت در هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر

موضوع : فراخوان عکس ,

در يكشنبه, ۳ ارديبهشت ۱۴۰۲، ۰۱:۵۴ ب.ظ

فراخوان بسیج رسانه استان تهران برای شرکت در هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر


به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج استان تهران،  مصطفی قاضی زاده با اشاره به رونمایی از پوستر جشنواره با حضور جمعی از اصحاب رسانه، گفت: خبرنگاران می توانند آثار خود را که از تاریخ یکم فروردین ماه سال جاری تا آذر ماه در رسانه های مکتوب، فضای مجازی، رادیو و تلویزیون منتشر شده باشد به دبیرخانه جشنواره ارسال  نمایند.

موضوع و محتوای آثار:

وی افزود: موضوع و محتوای آثار با محوریت شعار سال« مهار تورم و رشد تولید» ؛ امید آفرینی و نشاط، پیوند رسانه و صنعت، الگو سازی و مطالبه ، آسیب های اجتماعی، دستاوردهای انقلاب اسلامی، جهاد تبیین، جمعیت، خانواده  و سبک زندگی، بسیج و حوزه های اقدام ، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، مکتب شهید سلیمانی، توان داخلی، خودکفایی؛ مسائل صنفی خبرنگاران و اصحاب رسانه در قالب :

مصاحبه، تیتر، خبر، یادداشت، کلیپ، موشن گرافی، عکس و کاریکاتور، اینفوگرافی، گزارش( خبری، تلیلی) تولیدات رسانه ای فضای مجازی، مستند کوتاه( شبکه های اجتماعی)

محورهای روابط عمومی پاسخگو و مسئولیت پذیر:

اقدامات پژو هش افکار سنجی، تبلیغات محیطی، توید موشن گرافی و پوستر، روابط عمومی الکترونیک و فضای مجازی، روابط عمومی، روایت خدمات تراز انقلاب اسلامی، روابط عمومی حلقه میانی بین رسانه و مردم، روش های عینیت بخشی به روابط عمومی پل ارتباطی بین مردم و مسئولان، سخنگو بودن روابط عمومی و روابط عمومی رسانه صادق

  شرایط و ضوابط  جشنواره رسانه ای ابوذر

آثار تولیدی شرکت کنندگان حتما باید در یکی از رسانه های مکتوب ،مجازی ، دیداری یا شنیداری دارای مجوز و یا رسانه ملی منتشر شده باشد .

ارسال اثر منتشر شده در رسانه های رسمی نباید به صورت بریده نشریه باشد بلکه باید صفحه کامل آن نشریه،که اثر در آن منتشر شده است ، ارسال شود .

مطالب منتشر شده در رسانه های مکتوب جهت ارسال می بایست با فرمت jpg   بوده  و یابه صورت zip شده فایل را در قسمت ارسال بارگزاری گردد.

آثار رسیده به دبیرخانه از لحاظ مالکیت معنوی مورد بررسی قرار می گیرد .

در رسانه های مجازی که آثار بی نام منتشر می شود ،ذکر کد مطلب ضروری است .

عکس ها به صورت اصل (اورجینال ) ارسال شود ، به عبارتی با فتوشاپ یا ابزار دیگر به صورت اغراق آمیز دستکاری نشده باشد .

عکس ها بافرمت jpg  یا به صورت  zip  در قسمت ارسال فایل عکس بارگزاری گردد.

آثاری که به طور مشترک وگروهی تهیه شده باشند،در صورت راهیابی به مرحله نهایی ،گروه تولید کننده به عنوان برنده اعلام خواهند شد .

مستند، موشن گرافیک و آثار نمایشی با محوریت موضوعات جشنواره باید در پایگاه اطلاع رسانی، خبرگزاری ها ،پایگاه خبری، مطبوعات، صدا وسیما و یا رسانه های مستقل استان منتشر شده باشد .

آثار ارسالی باید در موضوعات اصلی جشنواره وطبق ریز موضوعات هر سر فصل به جشنواره ارسال شود .

آثار ارسالی به جشنواره باید در بازه 1/1/ 1402 تا15/10/1402  منتشر شده باشد .

هر فرد مجاز به ارسال حداکثر 4 اثر درهر قالب جشنواره است .

آثار باید از طریق سایت بسیج رسانه استان به آدرس  www.basijrasaneh.ir  به دبیرخانه جشنواره ارسال شود وبه آثاری که به صورت ایمیل یا دستی به استان ارسال گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

طبقه بندی موضوعی